More Website Templates @ TemplateMonster.com. November19, 2012!
 • Spływy kajakowe Pilicą

  Spływy Kajakowe – Wypożyczalnia Kajaków
  Nasza baza znajduję się w Centrum Spały na terenie Karczmy Spalskiej. Naszych klientów (uczestników spływu) dowozimy wraz ze sprzętem na uzgodnione miejsce wodowania. Proponujemy Państwu różne trasy spływów kajakowych Pilicą. ustalanych indywidualnie. Doradzimy, które z nich będą dla uczestników spływu najbardziej optymalne pod względem trudności i wysiłku. Po zakończeniu spływu w uzgodnione miejsce przyjedziemy po Państwa i wraz ze sprzętem odwieziemy do Spały. Najdłuższe trasy spływu wymagają 2 dni oraz noclegu (biwaku) na trasie.
  Nasza oferta skierowana jest zarówno dla klientów indywidualnych jak i grup zorganizowanych. W przypadku grup wieloosobowych oferujemy Państwu organizację pikniku w trakcie spływu. W trakcie pikniku serwujemy ciepłe dania z kuchni polowej!!! ( koszt organizacji pikniku - do negocjacji).

  Cena wypożyczenia kajaka obejmuje następujące świadczenia:

  - Kajak dwuosobowy ( cena podana w cenniku za dwie osoby )
  - Kapoki
  - Wiosła
  - Transport do miejsca startu i po zakończeniu spływu transport do wypożyczalni kajaków w Spale

  Spływowa Galeria zdjęć
 • Sprzęt

  Wynajmujemy nowoczesne kajaki polietylenowe dwuosobowe z dodatkowym miejscem dla dziecka . Super wygodny kajak turystyczny dla początkujących i zaawansowanych. Idealny na długie, kilkudniowe wyprawy. Szczególnie ceniony przez uczestników spływów kajakowych. Zalecany na: rzeki, jeziora, kanały, nadbrzeża.

Trasy i cennik z Tomaszowa

Trasy i cennik ze Spały.